072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

Adhd הפרעת קשב וריכוז

מחפשים מרכז טיפולי מקצועי ל-ADHD? הגעתם למקום הנכון!

Adhd הפרעת קשב וריכוז מופיעה כבר בגיל צעיר וניתן לזהות אותה באמצעות מספר תסמינים כאשר מפרידים את סוגי התסמינים ל-2 קבוצות שונות – תסמינים הנוגעים לעניין של מוסחות דעת ותסמינים הנוגעים להיפר אקטיביות. העוצמה של התסמינים משתנה מילד לילד ולכן לא ניתן לבצע טיפול באותה צורה בדיוק לכל אחד. אחד הדברים החשובים בהצלחת הטיפול בילדים הסובלים מהפרעת קשב, ריכוז והיפר אקטיביות הוא אבחון מקצועי והתאמת שיטת הטיפול לצרכים הנדרשים לילד שלכם.

שיטות הטיפול ב adhd הקיימות היום
טיפול ב adhd הינו טיפול רב מערכתי הכולל מגוון רחב של כלים טיפוליים כמו הדרכת הורים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) וטיפולים רגשיים, כאשר הבחירה בין סוגי הטיפולים תלויה בצרכים של הילד שלכם. הפרעת קשב וריכוז adhd אינה אומרת שהילד שלכם לא יצליח בלימודים או בקריירה שלו בגיל מבוגר, היא רק אומרת שישנם קשיים שהוא צריך להתמודד איתם, לעומת רוב הילדים בני גילו. הטיפול הרב מערכתי להפרעת קשב וריכוז adhd הוא המומלץ ביותר והוא יכול לכלול גם טיפול קבוצתי או משפחתי על מנת לשפר את הכישוריים החברתיים של הילד.

טיפול ב adhd במרכז הארץ
אם אתם גרים באיזור מרכז הארץ, תוכלו להעניק לילד שלכם טיפול ב adhd במרכז מומחים המספק מגוון רחב של שירותים לטיפול בלקויות למידה ובהפרעות קשב, ריכוז והיפר אקטיביות. באמצעות אנשי הוראה וטיפול מנוסים, תוכלו לספק לילד שלכם כלים מעשיים שיוכל להשתמש בהם ביום יום בכל התמודדות עם הקשיים הנובעים מהסימפטומים של ADHD. התמודדות עצמית של הילד עם הקשיים שלו, יובילו אותו לגיל מבוגר עם ניסיון ומודעות לבעייה ממנה הוא סובל ובדרך זו יוכל להתמודד איתה טוב יותר.

Adhd הפרעת קשב וריכוז אבחון וטיפול

Adhd הפרעת קשב וריכוז חשוב לאבחן כבר בגיל עיר ולספק את הטיפול המתאים ביותר לילד או לילדה שלכם. אם החלטתם לבדוק את החששות שלכם לגבי הסימפטומים מהם סובל הילד שלכם, זה הזמן לקבוע בדיקת אבחון להפרעות קשב, ריכוז והיפר אקטיביות במרכז דורון הנחשב למקום המומלץ ביותר לטיפול בילדים הסובלים מ-  ADHD. מרכז דורון ממוקם בעיר תל אביב בצמוד לצירים ראשיים המאפשרים הגעה מהירה למקום מכל איזור במרכז הארץ.
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD