072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

קשיי למידה וליקויי למידה

מחפשים מרכז טיפולי ללקויות למידה? הגעתם למקום הנכון!

קשיי למידה וליקויי למידה יכולים להופיע כבר בגילאי גן, כאשר בגילאי בית הספר הם הופכים להיות משמעותיים יותר. לקויות בתחומי קריאה, כתיבה, שפה זרה וזיכרון, מופיעים בעיקר במסגרות לימודיות ובדרך כלל אינן תואמות לרמת האינטיליגנציה של הילד או ליכולת שלו להיות מצליח והישגי בתחומים אחרים. ההתמודדות עם קשיי הלמידה הינה גם חברתית כאשר הילד למעשה אינו נמצא בנורמה כמו שאר הילד הלומדים איתו ביחד בכיתה. הדרך היעילה והממוקדת ביותר לטפל בלקויות שונות של למידה היא באמצעות אבחון של הילד או הילדה שלכם ובניית תוכנית טיפולית עם איש מקצוע מומחה בתחום הלקות ממנו הילד שלכם סובל. לעיתים יש צורך בטיפול המשלב מספר אנשי מקצוע המתמחים בכל לקות בנפרד.

התמודדות של ילד עם קשיי כתיבה
קשיי כתיבה יכולים להופיע כבר בשנים הראשונות ללימודים בבית הספר. מורים מנוסים יכולים לזהות את הקשיים כבר בשיעורים הראשונים ללימוד הילד שלכם. במידה ומתעוררים קשיים ואתם מעוניינים לאבחן את התסמינים מהם הילד שלכם סובל, מומלץ לכם להגיע איתו לאבחון ללקויות למידה. קשיים ביכולת הכתיבה מגיעים במספר דרכים כגון מילים לא גמורות, חוסר במילים, כתיבה מאוד איטית וריווח לא עקבי בין אותיות או בין מילים. במידה ואתם רואים את התסמינים הללו אצל הילד שלכם, יש לכם אפשרות לשלול לקות למידה על ידי אבחון במרכז מקצועי.

סוגי לקויות למידה ואיך מאבחנים אותן
רוצים לדעת איזה סוגי לקויות למידה יש לילד שלכם? רוצים להגיע איתו לבדיקת אבחון מקצועית? זה הזמן ליצור קשר עם מרכז דורון לטיפול בלקויות למידה, הנחשב לאחד המרכזים המובילים כיום בתחום עם השיטות המתקדמות ביותר לטיפול בכל לקויות הלמידה הנפוצות. צוות המרכז כולל אנשי הוראה וטיפול מנוסים ובעלי ידע נרחב היכול לסייע לילד או לילדה שלכם לשפר את יכולות הלמידה שלהם. התהליך יכול להתבצע במפגשים עם ההורה או ללא ההורה, כאשר צוות המרכז מספק לילד שלכם את כל הכלים הנדרשים לו לשיפור יכולות הלמידה במסגרת לימודית ובלמידה עצמאית.

טיפול בקשיי למידה וליקויי למידה במרכז מקצועי
לטיפול מקצועי ואמין בקשיי למידה וליקויי למידה, צרו קשר עם מרכז דורון לטיפול בלקויות למידה וקבעו תור לאבחון עבור הילד שלכם. האבחון מתבצע על ידי מספר כלים כמו ראיון עם הילד, מילוי שאלון וצפייה בילד בפעילויות שונות כמו כתיבה, ציור וקריאה. 
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD