072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

לקות למידה לא מילולית

הילד שלכם סובל מלקות למידה בלתי מילולית?

לקות למידה לא מילולית, הנקראת גם NVLD, מתייחסת לקושי אצל ילדים בהבנה של שפת גוף והבעות פנים וביכולות נמוכה של מיומנויות חברתיות וראייה מרחבית. במקרים רבים, הילדים הסובלים מלקות למידה בלתי מילולית, חווים קשיים במסגרות לימודיות כאשר הם מתקשים להיות קשובים ולעיתים אף מתאפיינים בהתנהגות חריגה לסביבה שלהם. כיום ניתן לבצע בדיקת אבחון ללקות הלמידה הזו במכון אבחון מקצועי ולקבל הכוונה והדרכה לשיפור היכולות של הילד בלמידה באופן עצמאי ובלמידה במסגרות לימודיות וחינוכיות.

איך מתמודדים עם קשיים של ליקויי למידה?

ליקויי למידה יכולים להופיע בכל גיל ילדות או נערות והם מתחלקים בין כמה סוגים של לקוויות – לקות הקשורה לכתיבה, לקריאה או ללקויות הקשורות למיומנויות למידה. המטרה של הטיפול היא להעניק לילד או לילדה כלים להתמודד עם הבעיות אשר מונעות מהם את האפשרות ללמוד בצורה יעילה בכל תחום לימודים. הליקויים המוכרים ביותר הם קשיים בכתיבה, בקריאה וקשיים ביכולת לנתח מספרים והבנה של חישובים מתמטיים. באמצעות תוכנית טיפולים מובנית המותאמת לילד שלכם, ניתן לספק לו את הכלים המקצועיים ביותר להתמודדות עם הקשיים מהם הוא סובל ביום יום.

מרכז מקצועי לטיפול בלקויות למידה

אחד ממרכזי הטיפול בלקויות שונות הקשורות ללמידה, הוא מרכז דורון הממוקם בעיר תל אביב ונחשב לאחד המרכזים המובילים בישראל בתחום הטיפול בלקויות למידה. המרכז מעניק מענה למאות תלמידים ותלמידות בבתי הספר בארץ אשר מתמודדים עם קשיי לימוד המעכבים אותם בתהליכי הלמידה שלהם. הקשיים הלימודיים של הילד או הילדה שלכם, קשורים בהרבה מקרים לקשיים חברתיים או רגשיים, לכן ניתן לטפל בשניהם בתהליך מסודר הבנוי בהתאמה מושלמת לצרכי הילד שלכם. המרכז כולל את אנשי ההוראה והטיפול הטובים ביותר בתחום המביאים איתם ידע וניסיון ויכולת לסייע לילד שלכם במגוון רחב של קשיי למידה.

מומחים בטיפול בלקות למידה לא מילולית

על מנת לפנות שתוכלו להתחיל לקדם את הטיפול בלקות למידה לא מילולית או בכל לקות אחרת ממנה הילד או הילדה שלכם סובלים, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא לפנות ישירות למרכז דורון ולתאם פגישה במרכז ללקויות הלמידה בתל אביב עבור הילד שלכם כבר לימים הקרובים.
 
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD