072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

לימודי הוראה מתקנת באנגלית

הילד שלכם מתקשה בלימודי אנגלית? יש לנו פתרון עבורכם!

השפה האנגלית חיונית כיום כמעט לכל פעולה שאנחנו מבצעים ביום יום, אם זה דרך האינטרנט ואם זה בעבודה או אפילו בקניות בסופר. כאשר ילד מתקשה בלימודי אנגלית, ניתן להתאים לו מסלול לימודי הוראה מתקנת באנגלית על מנת שישפר את הכלים שלו ברכישת השפה הכה חשובה היום. בתהליך ההוראה המתקנת, מלמדים להתאים לילד או לילדה שלכם את הכלים לרכישת השפה על פי הצרכים שלו ובהתאם לקשיים העולים אצלו במהלך שלבי הלימוד, בין אם זה לימוד עצמאי בבית ובין אם זה לימוד בכיתה או בתוך קבוצה.

הוראה מתקנת באנגלית לילדים ונוער

כאשר ישנה דרישה שהילד יעמוד בציפיות מבחינת למידה, לעיתים הוא נמצא בסיטואציה בה הוא מתקשה לעמוד בנורמות של שאר התלמידים בגילאים שלו. הוראה מתקנת באנגלית מתבצעת במספר שלבים מובנים המסייעים לבנות תוכנית עבודה מותאמת במדוייק לצרכים של הילד שלכם על מנת שיתמודד טוב יותר עם הציפיות הלימודיות שלו במסגרת בו הוא נמצא. בשלב הראשון של תהליך ההוראה, מזהים את הקשיים בהם הילד או הילדה שלכם עומדים באמצעות אבחון ותצפית הכוללת גם שאלונים במטרה לייצר עבורו תוכנית אופטימלית. השלב השני הוא השלב המעשי בו מתחילים לבנות את תוכנית הלמידה וליישם אותה בפועל באמצעות סדרת מפגשים עם הילד.

מרכז הוראה מתקנת מהטובים בארץ

אחד המרכזים להוראה מתקנת לשפה האנגלית הוא מרכז דורון לטיפול בלקויות למידה, הנחשב לאחד ממרכזי ההוראה הטובים ביותר בארץ. המרכז הוקם במטרה לספק מענה מקצועי ויעיל לקשיים העולים אצל ילדים ונוער בתהליכי הלמידה שלהם בבית הספר ובמסגרות חינוך אחרות. הצוות כולל אנשי הוראה מהשורה הראשונה המביאים איתם ידע רב וניסיון עצום בבניית תוכניות הוראה מתקנת לילדים, אשר יכולים לסייע לכם בבניית תוכנית הוראה מותאמת אישית עבור הילד או הילדה שלכם.

פנייה למרכז ללימודי הוראה מתקנת באנגלית

לפנייה ללימודי הוראה מתקנת באנגלית עם אנשי מקצוע מהטובים בארץ, צרו קשר עם מרכז דורון לטיפול בלקויות למידה ותוכלו לקדם את הילד או הילדה שלכם לשיפור יכולות הלמידה שלהם בשפה האנגלית. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לתאם פגישה במרכז ללקויות למידה כבר לימים הקרובים.
 
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD