072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 


ילד עם הפרעות קשב וריכוז

מזהים סימנים של הפרעת קשב וריכוז אצל הילד שלכם?

ילד עם הפרעות קשב וריכוז יראה סימנים של חוסר מנוחה, חוסר ריכוז ועצבנות לאורך רוב שעות היום. בנוסף לכך, ניתן לראות כי הם אינם שמים לב לפרטים ולעיתים אף מדברים ללא הפסקה ומתקשים לשלוט בזמן שלהם. במידה ואתם מזהים אחד יותר מהסימפטומים הללו, יתכן והילד שלכם סובל מהפרעת קשב וריכוז. ביצוע האבחון במרכז טיפולי מקצועי, יכול לסייע לכם לקבל אינדיקציה לחששות שלכם וחוות דעת מקצועית של פסיכותרפיסטיים מוסמכים. הסימפטומים אשר מופיעים כחלק מהפרעת קשב וריכוז, עלולים להביא לבעיות הנוגעות ללמידה, חרדות ודכאונות ואף לבעיות בבניית מערכות יחסים עם בני או בנות זוג. ברגע שמתבצע האבחון והוא חיובי, ניתן להתחיל באופן מיידי לטפל בבעייה בתהליך מסודר ויעיל. 

ילדים עם בעיות קשב וריכוז וקשיי גידול


ילדים עם בעיות קשב וריכוז דורשים גישה אחרת, הן מבחינת הטיפול והן מבחינת הסביבה והשגרה שלהם. רבים מההורים עם ילדים מאובחנים בבעיות של קשב וריכוז, מעידים על קשיי גידול והתמודדויות רבות המתאפיינות בקשיים של הילד במסגרות לימודיות שונות כמו בית ספר, חוגים ושיעורים פרטיים. באמצעות טיפול נכון ומותאם לילד שלכם, ניתן לבנות לו שגרה מתאימה יותר עבורו עם סביבה מודעת ותומכת בצרכים שלו. על מנת לאבחן נכון את הילד שלכם, התסמינים הקשורים להפרעות של קשב וריכוז צריכים להופיע לפני גיל 12 והם צריכים להופיע במסגרות שונות כגון בית ספר, חברים ומשפחה. ישנו ידע נרחב כיום לגבי ההפרעה ולכן האבחונים הם איכותיים יותר ויכולים לספק לכם תמונת מצב טובה יותר על הילד שלכם.

בניית שגרה טיפולית מסודרת לילד


אם אתם רוצים לדעת איך לבנות שגרה טיפולית טובה עבור הילד שלכם ולהקנות לו הרגלים חדשים וכלים להתמודד עם הפרעת קשב וריכוז, זה הזמן לפנות למרכז טיפולי המתמחה בטיפול בילדים. לעיתים קרובות, הורים מגיעים למרכזי טיפול ללקויות למידה לילדים ומגלים כי לילד אין לקות למידה אלא הפרעת קשב וריכוז, לכן בכל מקרה חשוב לפנות לבדיקת אבחון מקצועית על מנת לדעת איזה סוג טיפול מתאים לילד שלכם ויכול לסייע לו בעתיד הלימודי והאישי שלו.

טיפול בילד עם הפרעות קשב וריכוז


למידע נוסף על דרכי הטיפול בילד עם הפרעות קשב וריכוז, צרו קשר עכשיו עם מרכז דורון דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לקבל את כל המידע על הטיפולים המקצועיים של המרכז המותאמים במיוחד לילדים.
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD