072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

טיפול בהפרעת קשב וריכוז

מחפשים מרכז טיפולי להפרעות קשב וריכוז? הגעתם למקום הנכון!

טיפול בהפרעת קשב וריכוז מתבצע במרכז טיפולי המתמחה בבניית תוכניות טיפול לילדים הסובלים מקשיי למידה, לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. לפני כל תחילת סדרת מפגשים לצורך טיפול בילד, מתבצעת בדיקת אבחון ראשונית המשלבת בין בדיקה ממוחשבת לבין בדיקה פרונטלית. בדיקת האבחון הראשונית מספקת לכם חוות דעת מקצועית ודו"ח מפורט על הקשיים אשר התגלו אצל הילד שלכם.

טיפול בהפרעות קשב במרכז טיפולי מקצועי

הפרעת קשב וריכוז יכולה להופיע מסיבות גנטיות בשילוב של סיבות סביבתיות והדרך הטובה ביותר להתמודד עם ההפרעה אצל הילד, היא לספק לו את הכלים להתמודד איתה בשגרה היום יומית שלו. מכיוון שההפרעה יכולה לפגוע גם ביכולות שלו ללמידה ולניהול מערכות יחסים בגילאים מבוגרים, מומלץ להתחיל בטיפול בהפרעות קשב והפרעות ריכוז כבר בגיל צעיר. סדרת טיפולים אשר מתבצעת בהצלחה בתהליך טיפול בהפרעות קשב וריכוז ילדים, יכולה אף לייתר את הצורך בתרופות כמו ריטלין בהתאם לתוצאה הסופית. אם הילד שלכם לוקח תרופות כמו ריטלין, טיפול בהפרעות קשב וריכוז ילדים במקרה זה יהיה טיפול משלים אשר יעניק לו כלים טובים להתמודדות עצמית עם הקשיים אותם הוא חווה ביום יום, יחד עם הדרכה והכוונה מלאה שלכם ההורים.

טיפול בהפרעת קשב וריכוז עם מומחים

הטיפול בהפרעת קשב וריכוז משלב מספר שיטות של טיפול כמו טיפולים רגשיים וטיפולים חברתיים במטרה לבנות את התוכנית הטיפולית המתאימה ביותר לילד שלכם. בדיקת האבחון הראשונית אם כן, בעלת חשיבות רבה והיא מתבצעת בסבלנות רבה ועל ידי צוות מומחים עם ניסיון רב בתחום הטיפול הפסיכותרפי בילדים. התמחור של הטיפול תלוי במספר גורמים כגון מספר הטיפולים הנדרשים, התסמינים שצריך לטפל בהם ותוכנית העבודה הנבנית יחד עם ההורים.

טיפול בהפרעת קשב וריכוז במחיר משתלם

את המחיר המשתלם ביותר לטיפול בהפרעת קשב וריכוז תוכלו למצוא במרכז דורון הממוקם בעיר תל אביב ונחשב לאחד ממרכזי הטיפול לילדים המוביל בישראל. צוות המקום כולל צוות הוראה ומטפלים מהשורה הראשונה המביאים איתם ניסיון של מאות שעות טיפול בהפרעות של קשב וריכוז. התקשרו עכשיו לצוות המרכז ותוכלו לקבל הצעת מחיר לסדרת טיפולים בהתאם לצרכים של הילד שלכם.
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD