072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

היפראקטיביות אצל ילדים

חוששים שהילד שלכם סובל מהיפר אקטיביות? זה הזמן לקבוע אבחון!

היפראקטיביות אצל ילדים נחשבה בעבר להתנהלות הקשורה לאופי של הילד, אך כיום כבר ידוע כי היפר אקטיביות יכולה להופיע עקב שילוב של גנטיקה יחד עם ההתנהלות של הסביבה בה הילד גדל. אין כמובן אשמים במקרה זה, אבל אם מופיעים קשיים ותסמינים המעידים על היפר אקטיביות, לכם ההורים יש אפשרות לסייע לילד שלכם להתמודד עם הבעיה בצורה יעילה יותר. היפר אקטיביות נקראת גם עודף פעלתנות, או פעלתנות יתר כאשר היא נחשבת לחלק מסויים מתוך הפרעת קשב. ניתן לזהות את ההפרעה כבר בגילאים צעירים ויכולה לבוא לידי ביטוי גם דרך פציעות של הילד כאשר הוא לא נח ממשחק או פעילות גופנית בלתי פוסקת.

היפראקטיביות ללא הפרעת קשב וההיפך

איך אפשר לדעת האם לילד או לילדה שלכם יש ADD ולא ADHD, כלומר, הפרעת קשב ללא היפר אקטיביות? נהוג לחשוב כי קיימת הפרעה הכוללת היפראקטיביות ללא הפרעת קשב, אך למעשה כפי שציינו כאן במאמר, היפר אקטיביות היא חלק מהפרעת קשב כללית. אם כן, הילד או הילדה שלכם יכולים לסבול מהפרעת קשב עם או בלי היפר אקטיביות. ישנם תסמינים בולטים המעידים על הפרעת קשב כמו קושי להתרכז במשהו אחד, לשכוח לעשות דברים או הוראות והסחות דעת קבועות גם כאשר אינן משמעותיות מבחינתכם אך מפריעות לילד.

בדיקת אבחון מקצועית להיפראקטיביות

לעיתים קורה שהורים טועים לגבי התסמינים ונוטים לחשוב כי הילד סובל מהפרעת קשב ללא היפראקטיביות, או לא מצליחים להבחין בין התסמינים. אז קודם כל תזכרו – היפר אקטיביות היא חלק מהפרעת קשב ולכן אם היא קיימת לא ניתן להפריד אותה ממנה, לכן מופיעים קשיים אצל ילדים הסובלים מהיפר אקטיביות בנושאי לימודים, מסגרות חינוכיות וחוגים לימודיים הדורשים ממנו לשבת ולהקשיב ולבצע משימות באופן שגרתי.

היפראקטיביות אצל ילדים – איך מטפלים?

אם אתם רוצים לדעת איך מטפלים בהיפראקטיביות אצל ילדים, כדאי לכם ליצור קשר כבר עכשיו עם מרכז דורון, הנחשב לאחד ממרכזי הטיפול המקצועיים ביותר בארץ. מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר, או התקשרו למרכז דורון דרך מספר הטלפון המופיע בדף. צוות המקום ישמח לתאם עבורכם ועבור הילד פגישה ראשונית כבר לימים הקרובים.
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD