072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

בעיות קשב וריכוז אצל ילדים

חוששים שלילד שלכם יש בעיות קשב וריכוז? מחפשים עבורו אבחון?

ישנם מבוגרים רבים המעידים כי הם סובלים מבעיות של קשב וריכוז, כאשר הם מצליחים לזהות את התסמינים על עצמם בגיל מאוחר. חשוב לדעת כי אין דרך לפתור את הבעיה והילד או המבוגר צריכים ללמוד להתמודד איתה בצורה נכונה. ניתן אף לייעל בעיות קשב וריכוז אצל ילדים לדברים חיוביים כמו פעילויות ספורטיביות או פעולות אקטיביות של למידה. באמצעות כלים מקצועיים, הילד או הילדה שלכם יכולים להתמודד טוב יותר עם התסמינים של הפרעת קשב וריכוז ולהצליח גם במסגרות חינוכיות ולימודיות המהוות אתגר משמעותי עבורם.

חשיבות הטיפול בבעיית קשב וריכוז בגיל צעיר

למה למעשה יש צורך לטפל בבעיית קשב וריכוז בגילאים צעירים? ילד הסובל מסימפטומים של בעיות קשב וריכוז, יכול לסבול מקשיי לימוד גם בתקופת הלימודים האקדמאיים שלו ובמסגרות עבודה אינטנסיביות הדורשות יכולות למידה מהירות ולמידה עצמאית. בעיית קשב וריכוז אצל ילדים יכולה להיות בפיקוח מלא של מטפל ושלכם על מנת לבנות לילד את השגרה הדרושה לצרכים שלו. יתכן שבאמצעות שינויים קלים בסביבת הלמידה שלו, הוא יוכל לשפר את היכולות שלו בצורה משמעותית. עם זאת, חשוב לבצע בדיקת אבחון מקצועית לבעיית קשב וריכוז אצל ילדים, לפני תחילת טיפול ולפני הדרכה או הכוונה להורים.

בעיות קשב וריכוז טיפול במכון מקצועי

על מנת לקדם את הילד שלכם בהתמודדות עם בעיות קשב וריכוז טיפול מקצועי בהחלט יכול לסייע, כאשר הטיפול בנוי ממספר שיטות המקנות לילד מגוון רחב של כלים רגשיים ופרקטיים להתמודד עם התסמינים מהם הוא סובל ביום יום. חשוב לדעת כי לא כל הילדים הסובלים מבעיות של קשב וריכוז חווים את אותן התסמינים באותו אופן ולכן צריך להתאים את התוכנית הטיפולית באופן מדוייק לילד שלכם. מכון טיפול מקצועי יוכל לספק מענה לבעייה הספציפית ממנה סובל הילד שלכם ולהתאים את סדרת הטיפולים למטרות שהצבתם מראש.

בדיקת אבחון לבעיות קשב וריכוז אצל ילדים

לקידום התהליך לאבחון וטיפול בבעיות קשב וריכוז אצל ילדים, צרו קשר עכשיו עם מרכז דורון וקבעו תור לבדיקת אבחון לילד שלכם כבר לימים הקרובים. צוות מרכז דורון ישמח לתאם עבורכם תור לבדיקת אבחון ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר.
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD