072-33-80-520


כל אחד יכול ללמוד ללא כל קשר לגיל או אבחון קודם!

 
  • אנו מאמינים כי למידה מבוססת על הצלחה רציפה של התלמיד
     
  • המקום בו אומנות ההוראה פוגשת את מדע הלמידה
     
  • שיטת ההוראה שלנו תגביר את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות אצל התלמידים
     
  • בעזרת הכלים שהתלמידים ירכשו, הם יוכלו ללמוד בבית הספר כל מה שרק ירצו
 

בעיות קשב וריכוז אצל ילדים במרכז

חוששים שהילד שלכם סובל מבעיות של קשב וריכוז?

אם אתם חוששים שהילד שלכם סובל מתסמינים הקשורים לבעיות של קשב וריכוז, יש לכם אפשרות להגיע איתו לאבחון מקצועי לבעיות קשב וריכוז אצל ילדים במרכז ללקויות למידה מהטובים בארץ הממוקם בעיר תל אביב. במרכז הטיפולי, הילד שלכם יעבור אבחון על מנת לזהות את התסמינים מהם הוא סובל ולהבין האם ניתן להגדיר אותו כילד עם בעיות קשב וריכוז. בעבר הלא רחוק, לא היה ניתן לבצע את האבחון עבור כל ילד והורים היו נאלצים להתמודד עם הקשיים של הילדים שלהם ללא מענה. בעיות של קשב וריכוז יכולים להשפיע על כל תחומי החיים של הילד ושל המשפחה שלו, לכן ישנה חשיבות רבה לאבחון מהיר ומקצועי ולבניית תוכנית טיפולית מותאמת לילד.

המחיר הטוב ביותר לטיפול בבעיות קשב במרכז טיפולי

אם אתם גרים באיזור תל אביב והסביבה ומעוניינים להגיע עם הילד שלכם לביצוע אבחון לבעיות קשב במרכז, כדאי לכם לפנות למרכז דורון לטיפול בלקויות למידה הנחשב לאחד המרכזים המקצועיים ביותר בתחום. המרכז מעסיק אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים המביאים איתם ידע רב בשיטות טיפול בבעיות של קשב וריכוז. במידה והאבחון של הילד הוא חיובי, ניתן לבנות עבורו תוכנית טיפולית ולימודית מקצועית אשר תעניק לו את הכלים הנדרשים לו להתמודדות יום יומית עם הקשיים מהם הוא סובל. טיפול בבעיות של קשב וריכוז גיל צעיר, יאפשר לילד או לילדה שלכם לגדול להיות מבוגרים עם יכולות טובות יותר ללמידה ולהתנהלות בסביבת עבודה או מבחינה חברתית.

פנייה לטיפול בבעיות קשב בתל אביב והסביבה

על מנת שתוכלו לאבחן ולטפל בקשיים של הילד או הילדה שלכם, מומלץ לכם לקבוע כבר עכשיו בדיקת אבחון מקצועית ואמינה לבעיות קשב בתל אביב. צוות המרכז ישמח לראותכם עם הילד שלכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר על מנת לקדם את הטיפול הנכון עבור הילד.

בעיות קשב וריכוז אצל ילדים במרכז הארץ

לפרטים נוספים על טיפול בבעיות קשב וריכוז אצל ילדים במרכז מקצועי בתל אביב, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של מרכז דורון לטיפול בלקויות למידה ותוכלו לקבל את כל הפרטים העדכניים ביותר לגבי תוכניות הטיפול של המקום.
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-520

צרו קשר עם "מרכז דורון" בטלפון
טלפון
072-33-80-520

דוא"ל

nadavdoron@gmail.com

כתובת
לוריא 8, תל אביב
פרטי התקשרות
ADD